Pomalu s eshopem končíme, využijte velké slevy na skladovky. Vrácení, reklamace a výměny realizujeme beze změn.

Bagmaster

BAGMASTER s.r.o.

logo_a_pečetě

Založil PaedDr. Emil Blažek v roce 2002 v České republice s cílem vyrábět kvalitní školní aktovky a batohy nejen pro české děti.
Hned od počátku byla hlavní myšlenka „zdravý růst dětí“. Vyvinuli jsme tedy anatomický zádový systém, který kopíruje dětskou páteř a pomáhá tento prostor odvětrávat, čímž také zvyšuje celkový komfort z nošení. Neméně důležité jsou u batohů fixační prvky. Bederní pás slouží pro lepší rozložení hmotnosti batohu a hrudní pás napomáhá zafixování batohu na zádech proti samovolnému pohybu.
Samotná výroba anatomických školních aktovek a batohů od návrhů, design, vzorování, sešívání a expedice je plně pod naší kontrolou. Díky tomu vyrábíme batohy vyznačující se prvotřídní kvalitou. Používáme totiž odolné materiály a několikanásobné prošívání. To je důvod, proč poskytujeme tříletou záruku. Vybrané dětské řady batohů navíc splňují náležitosti toho, jak má vypadat školní batoh podle Státního zdravotního ústavu, či se přímo pyšní zdravotním posudkem z Fakulty zdravotnických studií Západočeské Univerzity v Plzni, který specifikuje důležitost velikosti a propracování ramenních popruhů, korigujících zatížení v oblasti krku a zad. Brání vytváření řetězových poruch (svalové spasmy, kloubní blokády, vzniku bolestí šíje, zad a dalších částí pohybového aparátu), což také dokládá obdobný posudek z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni.

Dnes společnost Bagmaster vyhledává firmy s podobnými hodnotami a přinášíme ucelené tipy, návody a rady pro celkový zdravý růst a vývoj dítěte.

Žádné produkty značky Bagmaster nebyly nalezeny...